Jak ameryka napadła nas w ‘39, ‘89 i jak obronić się w 2019?

Jak ameryka napadła nas w ‘39, ‘89 i jak obronić się w 2019?
27 października 2019 Mikołaj Tesla
In Newsy, o Rewolucji Pokoju, Prawo, Raporty

Witajcie, chciałbym się z Wami na spokojnie, ale bardzo precyzyjnie – podzielić dość przełomową kwestią, która poukładała mi sie w głowie po bardzo długiej syntezie różnych faktów. Natomiast wniosek jest z pewnością zaskakujący dla wielu. My dzisiaj, jak najbardziej mamy podstawy do tego, aby oczekiwać reparacji za II Wojnę Światową – tylko nie wobec Niemców, czy Rosjan, ale przede wszystkim wobec Stanów Zjednoczonych oraz Izraela.

Tak dokładnie. Teza brzmi w pierwszej chwili na szaloną, bo dokładnie tak zostaliśmy od dziecka wytresowani, aby myśleć o II WŚ. Ale czy znacie powiedzenie, że to zwycięzcy piszą historię? No właśnie…

O tym jest ten materiał wideo.

Natomiast jeśli chodzi o rozwiązania sytuacji, w której jesteśmy w 2019 roku – to dzisiaj mamy dość jasno nakreślony zakres możliwości obrony przed najeźdźcą. Tak, działania wojenne przeciwko nam są prowadzone bardzo intensywnie. I tak, każdy z nas może się podjąć obrony przed tymi działaniami.

Ponieważ dzisiaj naszym najsilniejszym orężem obronnym przed wojną psychologiczno-ekonomiczną jest współpraca w formie kooperatyw, cohosingów, czy spółdzielni. Lokalne inicjatywy oparte o równoległą walutę lub waluty lokalne. Edukacja oparta o użyteczność oraz praktyczność zastosowania danej wiedzy oraz kompetencji. Inicjatywy lokalne oraz oddolne są dla nas dzisiaj najsilniejszym narzędziem do obrony przed tym, co szykuje dla nas agresor!

To nie są żarty, mówię całkowicie poważnie w tym momencie. My dzisiaj walczymy o przyszłość naszą oraz przyszłych pokoleń. My dzisiaj musimy podjąć się obrony naszego kraju! Nas samych. Ponieważ konsekwencje porażki na tym etapie, będą odczuwalne przez kolejne dekady, tak jak my dzisiaj nadal płacimy za porażkę w ‘39, którą sfinansował amerykański kapitał i był jedynym, który na II WŚ zyskał. Wszyscy inni na tym stracili.

I właśnie zaczyna się powtórka z historii. Tej faktycznej, a nie tej, którą wkładano nam do głów w instytucjach propagandy nazywanych szkołami. Zapraszam do tego materiału wideo i mam nadzieję, że trochę ludzi przejrzy na oczy i zobaczy, co się dzieje dookoła nas.

Ta wojna, jest wojną niewidzialną, ale tylko tak długo, jak długo ludzie udają, że nie widzą tego, co się dzieje dookoła nich…

—————

Poruszone w filmie źródła i wątki, które warto znać:

Wykład Jacka Bartosiaka:

Czas Niewolników – wywiad z Józefem Białkiem:

Jak działa pieniądz i skąd się bierze ubóstwo:

Co jest nie tak z rozwojem osobistym i co z tym możemy zrobić?
(wyjaśniam tutaj plan projektu lokalnych działań):