O co toczy się globalna gra i dlaczego Polska jest w niej tak ważna?

O co toczy się globalna gra i dlaczego Polska jest w niej tak ważna?
24 października 2019 Mikołaj Tesla
In Newsy, o Rewolucji Pokoju

Mam dwie wiadomości. Dobra jest taka, że najwyraźniej zagrożenie planowane na 23-24 października udało się zatrzymać. Zła jest taka, że to nam nic nie załatwia, ponieważ takie próby będą podejmowane. O tym, skąd się biorą takie ruchy i z czego one wynikają dowiesz się z tego zbioru materiałów.

Zacznijmy od bardzo ważnej informacji, czyli ostrzeżenia, które pojawiło się w sieci 21.10.

Oczywiście można sobie teraz mówić, że przecież nic się nie stało. No właśnie. Na tym to polega. Jeżeli służby zajmą się problemem skutecznie – nikt nie jest informowany o tym, co udało się zrobić. Po to, żeby nie wywoływać paniki i żeby nie ułatwiać roboty potencjalnym agresorom.

Na ile zatem ostrzeżenie było realne? Rankiem 23.10 pojawiła się bardzo dziwna informacja, która powinna dać do myślenia. Niedaleko Londynu – jednego ze wskazanych celów – znaleziono ciężarówkę, a w niej 39 martwych ludzi. Jak okazało, Chińczyków.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wielka-brytania-makabryczne-znalezisko-w-ciezarowce-w-srodku-bylo-39-cial/kwrf79c

I teraz tak – 39 to dosyć randomowa liczba. A właśnie tyle miejsc potencjalnych ataków (w 6-ciu miastach) było przez Olego przekazane. Co więcej, narodowość Chińska także wygląda dziwnie nieprzypadkowo, ponieważ to właśnie z Chinami toczy się dzisiaj ta największa globalna rozgrywka.

Podstawowa zasada? Jeżeli jest zbyt wiele przypadków, to nie może być przypadek. Szczegółów nie znamy, ale sama sytuacja wyglądała bardzo, bardzo dziwnie. I bardzo nieprzypadkowo.

Dlatego tak ważne jest, żebyśmy dobrze rozumieli, co i dlaczego dzieje się dzisiaj na świecie. Ponieważ Polska jest dosłownie w samym środku globalnej walki o dominację i władzę. I czy chcemy czy nie, będziemy jej częścią.

Na koniec zatem – dla wszystkich lekkoduchów i hipisów, którzy mi na różnych grupach pisali, że po co straszę ludzi, że czemu się karmię negatywną energią, że stwarzamy rzeczywistość swoimi myślami i tego rodzaju bzdury, które służą wypieraniu nieprzyjemnych emocji, zamiast je przetransformować.

Wersja krótka dla tych właśnie ludzi, którzy myślą, że ich stwarzanie świata myślami ma jakieś znaczenie:

A dla tych, którzy chcą się dokształcić i mają jeszcze chwilę czasu więcej – polecam wywiad z byłym agentem KGB i dlaczego jest im tak bardzo na rękę, że mają tylu pożytecznych idiotów zainstalowanych w przeróżnych miejscach w social mediach:

Pamiętajcie – Waszą obroną nie jest zakłdanie różowych okularów, chowanie się za firankę i udwanie, że jesteście niewidzialni. Jesteście widzialni, aż nadto. Dlatego tak ważne jest, żeby każdy z nas wziął odpowiedzialność za swoją część – zamiast uciekać się do przeróżnego rodzaju sztuczek werbalnych i eskapizmu.

Rewolucja Pokoju jest możliwa tylko z tymi, którzy są gotowi o ten pokój zawalczyć. I wiedzą, jak to robić. Naszą siłą jest edukacja i wzajemne wsparcie. To jest najsilniejsza broń, jaką posiadamy w obliczu III Wojny Światowej, która trwa już – nienazwana tak dotąd wprost – od 18 lat.

Dzisiaj wszyscy jesteśmy na linii frontu. Dzisiaj ten front nikogo nie omija, dotyczy każdego. Tylko wspólnie jesteśmy w stanie się obronić i wydostać z tej niewidzialnej, acz odczuwalnej każdego dnia pułapki…

Czas odzyskać Wolność! Czas na Rewolucję Pokoju!