Zaproszenie na Warsztaty Zdrowej Efektywności – Wersja Education

Zaproszenie na Warsztaty Zdrowej Efektywności – Wersja Education
25 listopada 2019 Mikołaj Tesla

Kiedy kończyłem szkołę, jako nastolatek – obiecałem sobie, że nigdy nie zapomnę, co się w niej działo i co wymaga w niej naprawy. Dzisiaj mam prawie 33 lata i nadal widzę, że niewiele się zmieniło w tym zakresie. Myślę, że dość już przygotowań. Dzisiaj wiem, jak możemy zacząć naprawiać szkołę oddolnie, krok po kroku, szkoła po szkole. A zatem czas najwyższy to po prostu zrobić…

Warsztaty Zdrowej Efektywności gromadzą najcenniejszą wiedzę, rozwiązania oraz umiejętności, które chciałbym znać i mieć, kiedy chodzilem do szkoły. Kluczem jest zrozumienie, że wszystko co robimy – może być grą, kiedy wiemy, jak to poukładać. Dzięki temu wszyscy możemy sobie oszczedzić mnóstwa czasu i nerwów, które potrafią się szybko skumulować i odbić na zdrowiu psychicznym, a w konsekwencji fizycznym.

Te warsztaty nie tylko pomogą Wam polubić rzeczy, które normalnie Was męczą – one przede wszystkim pomogą Wam ochronić Wasze zdrowie i Wasze głowy. Żyjemy w czasach, zwłaszcza po deformie edukacji, w których brak tej wiedzy i tych rozwiązań może skończyć się tragedią. Musimy działać jak najszybciej i jak najskuteczniej, aby temu zapobiec. Szkoły wymagają ogromnej zmiany systemowej na lepsze i wszyscy doskonale to wiedzą, to nie jest żadna tajemnica – ale mało kto pokazuje, jak to zrobić. WZE to pierwszy krok, aby w zasadzie z dnia na dzień, zmienić polską szkołę na lepsze.

Spotkajmy się i pokażę Wam w bardzo prosty oraz praktyczny sposób, jak to osiągnąć. Ja poświęciłem na opracowanie tego tematu 18 lat, ale jestem w stanie przekazać Wam najważniejsze sprawy w ciągu dwóch godzin lekcyjnych.

Musimy naprawić nasze szkoły i sposób w jaki się uczymy. I najwyraźniej nikt tego za nas nie zrobi. W mojej ocenie najlepszą formą strajku, jest udowodnienie, że potrafimy zrobić szkołę, o jakiej w żadnym ministerstwie się nie śniło. Bo w ten sposób pokazujemy, kto jest gdzie i co sobą reprezentuje.

Pokażmy, że polskie szkoły potrafią! Pokażmy, że Polak potrafi! I nie będziemy się nikogo pytać o zgodę, czy możemy naprawić edukację w tym kraju, bo to jest po prostu nasz obywatelski obowiązek i obietnica, którą złożyliśmy młodemu pokoleniu! Pokoleniu, które będzie tworzyć przyszłość naszego kraju…

Musimy o nich zadbać, bo oni kiedyś będą dbali o nas. Możemy zacząć już teraz i dać sobie nawzajem najlepszą szkołę, jaką możemy wspólnie stworzyć! Bo to się nam wszystkim opłaca. Bo to nam się po prostu należy, jak nagrody ministrom Szydło…

Żartuję, nam się to faktycznie należy, bo nie możemy w XXI wieku pracować metodami z XIX wieku, które pochodzą od pruskiego zaborcy. Zasługujemy na nowoczesną szkołę i mamy zobowiązanie wobec młodych pokoleń, aby taką właśnie szkołę stworzyć.

W trakcie WZE podzielę się najważniejszymi narzędziami i stricte praktycznymi rozwiązaniami, jak to zrobić. Wystarczy je wdrożyć i zobaczycie, jak prosto można zrobić wielką różnicę w systemie nauczania.

A kiedy już zajmiemy się reformą edukacji na większą skalę, to właśnie Wasza szkoła może być ważnym argumentem w dyskusji, jakich zmian potrzebujemy i jak to działa w praktyce.

Zróbmy to! Spotkajmy się i zacznijmy naprawiać polskie szkoły, jedna po drugiej, aż przekroczymy punkt krytycznym, za którym naszego głosu nie będzie się dało zignorować, jak Broniarza i ZNP. Pokażmy, na co naprawdę nas stać! Pokażmy, jak zrobić szkołę, do której chce się przychodzić, w której chce się pracować i w której chce się uczyć!

Poświęciłem ponad pół życia, żeby ten cel był możliwy do zrealizowania. To jest ten czas. Czas, aby naprawić edukację w tym kraju! Szkoła po szkole. Klasa po klasie. Krok po kroku. Zróbmy to! Naprawmy polską edukację! Wspólnie!

Tutaj możesz skorzystać od razu z testu osobowości, który przyda się nam w trakcie spotkania: 16personalities.com/pl >>